Hlavná stranka
Ubytovanie, vybavenie
Kysuce - Veľká Rača
Cenník ubytovania
Rezervácia ubytovania
Kontaktujte nás
 
Sample Image
    
 

Rodinné Apartmány LIMBA Vám ponúkajú kvalitné ubytovanie priamo v srdci Kysuckých Beskýd, v príjemnom prostredí obce Oščadnica. Apartmány sa nachádzajú blízko známeho lyžiarskeho strediska SNOW PARADISE VEĽKÁ RAČA.

Apartmány LIMBA sú skvelou voľbou pre dovolenku v každom ročnom období a pre tých, ktorí chcú mať všetko  nablízku a samozrejme byť blízko k prírode. V prostredí naších apartmánov sa budete cítiť dobre a zabudnete na svoje starosti.

 
Ubytovanie, vybavenie

K dispozícii sú 4 samostatné 5 lôžkové apartmány so samostatným vstupom. Apartmány ponúkajú pre hostí súkromie a pohodlie, nakoľko každý z nich je kvalitne a  vkusne zariadený , čím  uspokojí i náročnejšiu klientelu.

Každý jeden apartmán pozostáva z:
    * prízemia: spoločenská miestnosť, kuchynka a WC  

Sample ImageSample Image

Sample ImageSample Image

* poschodia: 1. spálňa s dvomi lôžkami, 2. spálňa s 3 lôžkami a sociálne zariadenie

Sample ImageSample Image

Okolie:
Okolie apartmánov poskytuje výborné podmienky pre milovníkov zimných športov, zimnej a letnej turistiky, vrátane zberu lesných plodov alebo pozorovania lesnej zveri, či vtáctva. Iba 1km od apartmánov je lyžiarske stredisko, ktoré poskytuje možnosť zjazdového lyžovania (večerné lyžovanie) pre začiatočníkov aj pokročilých. Na svoje si prídu aj milovníci bežeckého lyžovania. Večer ponúkame možnosť posedenia pri ohníčku v našom altánku s ohniskom a grilom.Vonku sa nachádza otvorené ohnisko, vonkajší krb a úschovňa bicyklov.

Sample ImageSample Image